Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (7)
5/55 din 5
Evaluare: 5 din 5
Teodora
2023-12-22
Evaluare: 5 din 5
Marilena
2023-01-06
Foarte frumoasa culoarea. Aspectul este conform cu asteptarile. Le folosim chiar ca apres ski uri.
Evaluare: 5 din 5
Miti
2021-07-21
Super călduros,nu se uda,nu îngheață picioarele
Le folosesc de 3 ani la ski
Le-am cumpărat și copiilor
Recomand
Evaluare: 5 din 5
Mim
2021-02-10
Le ador
Evaluare: 5 din 5
Alexandra
2021-02-02
Recomand ❤
Cizmele arata superb si sunt rezistente la frig.
Livrarea a fost rapida,dar un minus pt cei de la gls cu care lucrati( nu anunta cand vine comanda) si te suna direct..poate nu eram aca dau exemplu..
In rest pentru site.ul dumneavoastra nota 10 am mai dat comanda de adidasi si la aceia la fel recomand..❤
Evaluare: 5 din 5
Diana
2021-01-20
Foarte mulțumită!
Am comandat marimea 35-38, eu port 36, si sunt perfecte.