Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (2)
4/54 din 5
Evaluare: 5 din 5
Narcisa
2020-07-10
Foarte frumos lucrati, comozi, usori, talpa excelenta. Recomand.
Evaluare: 3 din 5
ade
2019-07-03
Sunt drăguți ca și încălțări, dar foarte înguști, indiferent de mărime, pe laterale vă vor strânge. Eu am luat mărimea 44 , sunt foarte buni ca lungime, dar foarte strâmți la lățime, dacă aveți piciorul mai lat, greu să-i purtați fără să vă jeneze. Sper doar să se mai lase. La interior, talpa este foarte comodă, pufoasă chiar...