Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (4)
4.8/54.8 din 5
Evaluare: 5 din 5
Delia
2024-10-29
Evaluare: 4 din 5
sandor
2024-10-04
Buna ! Ar trb sa faceti si 36,5 pt ca 36 e mic si 37 e mare .
Evaluare: 5 din 5
doina
2024-09-30
Ghetele sunt f. frumoase, căptușite chiar și pe talpa, comode. Din păcate eu am o problema la tendonul lui ahile și ma deranja în acel loc. Sugestie, comandați un mai mare.